ikinci el beyaz eşya alanlar antalya avukat


Muratpaşa Daikin Klima Servisi

Muratpaşa Daikin Klima Yetkili Servisi

Antalya’da kurulmuş olan Daikin yetkili servisimiz Türk Standartları Enstitüsü belgesine sahiptir. Firmamızın öncelikli misyonu, yıllardır gelen geniş bilgi birikimi ve tecrübeyi, her zaman yeniliklere açık olan personelimiz ile bir araya getirip son derece kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Siz değerli müşterilerimize firmamızın güvenilirliğini kanıtlamak ve memnuniyet sağlamak bizim için önemli bir konudur. Herhangi bir probleminize çözüm oluşturur ve oldukça ekonomik çözümler sağlarız. Haftanın her günü hizmet vermekle birlikte şehrin her noktasına ulaşabilmekteyiz. Geniş kitleye sahip olan Daikin yetkili klima servisi Muratpaşa ile her geçen gün teknolojik altyapıyı daha da genişleterek siz müşterilerimize son derece kaliteli ve nitelikli hizmet sunmaktayız. Daikin yetkili servisi olarak şu alanlarda hizmet vermekteyiz;

  • Bakım ve onarım
  • Montaj
  • Arıza tespiti
  • Yedek parça ve aksesuar

 

Muratpaşa Daikin Yetkili Klima Servis

 

Klima, kapalı bir alanda havanın temizlik, tazelik, nem, sıcaklığını ve hava sirkülasyonunu mevsime göre istenilen şekilde ayarlanmasına yarayan bir eşyadır. Genellikle klimalar odayı soğutmak veya sıcak tutmak amacıyla kullanılır. Klimada da tıpkı diğer beyaz ev aletleri gibi bazen problemler gözlemlenebiliyor. Böyle durumlarda Daikin Yetkili Servis sizlere haftanın tüm günü 24 saat hizmet vermektedir. Aynı zamanda her türlü bakım, onarım, montaj ve servis gibi hizmetleri uzman ekipmanlarımız sayesinde sizlere sunmaktadır.

Servis istediğiniz herhangi bir zamanda evinize gelerek alanında son derece uzman ekipmanlar ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine kaliteli bir şekilde yardımcı oluruz ve aynı zamanda Antalya Daikin Yetkili Klima Servisi olarak 1 yıl parça garantisi imkanı sunmaktayız. Bununla birlikte tüm Türkiye’ye orijinal yedek parça ve aksesuar gönderimi yapmaktayız. Daikin marka klima ile birlikte diğer Daikin beyaz eşya, kombi ürünlerinin de tamirini, montajını ve bakımını yapmaktayız.

 

Muratpaşa Daikin Yetkili Klima Servisi İletişim

 

Antalya servisimiz Muratpaşa, Döşemealtı, Kemalpaşa, Aksu, Döşemealtı, Konyaaltı, Lara, Kepez, Varsak, Arapsuyu, Aksu, Meydankavağı, Soğuksu gibi Antalya’da bulunan bu büyük ilçelerle birlikte her ilçe ve semte hizmet sunmaktadır. Sizde kaliteli ve oldukça profesyonel bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız 0242 345 95 95 Daikin Yetkili Klima Servisi iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

Muratpaşa Daikin Klima Yetkili Servisi
Konyaaltı Daikin Klima Yetkili Servisi
Kepez Daikin Klima Yetkili Servisi
Döşemealtı Daikin Klima Yetkili Servisi
Aksu Daikin Klima Yetkili Servisi