ikinci el beyaz eşya alanlar antalya avukat

Antalya
Daikin Yetkili Servis

Antalya'nınnın tüm ilçelerine DAIKIN yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Yetkili Servis Merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Yetkili Servisimizin uzman teknik ekiplerimiz size en hızlı şekilde sorununuzu giderecektir.

Yetkili Servis İletişim

Adres : Cumhuriyet mah. 622 sokak no.10 Daikin Kombi Yetkili Servisi Antalya
Telefon: 0242 345 95 95

Daikin Antalya Yetkili Servis Hizmeti

Sahip olduğunuz Daikin marka ürünleriniz hangi model olursa olsun, yetkili servisimizin verdiği servis desteği ile ilk günkü gibi performansı ve kullanım ömrü boyunca sergileyecekler.

Kullanmakta olduğunuz DAIKIN ürünlerinizin Montaj, periyodik bakım, tamir, yedek parça ve aksesuar temini olmak üzere yetkili servis alanında her türlü desteği sunan firmamız geniş servis ağı ile Antalya’nın her nerine eş zamanlı olarak ayağınıza getiriyoruz.

Yetkili servis alt yapısı, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen şirket anlayışı, alanında tecrübeli uzman kadro ve müşteri hizmetleri ile Antalya Daikin Yetkili Servisi sektöre atıldığı günden beri siz değerli müşterilerine en kaliteliyi sunmanın gururunu yaşıyor. Yılların bilgi ve birikimi ile Sahip olduğu tecrübe doğrultusunda olması gereken en iyi standartları meydana getirmiş olan servisimiz daikin klima ve daikin kombi kullanıcılarının ihtiyaç ve tüm beklentilerini inceleyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Yetkili Servisimiz

Klima Ve Kombi Yetkili Servisi
Randevu Sistemi İle Çalışma
Profesyonel ve Eğitimli Personel